Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompletní smazání hdd

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli někdo náhodou nezná program, co by mě byl schopen přemazat celej hdd - jde mi o to, že moje rychlost hdd před pul rokem byla asi 80mb/s a dnes dosáhne stěží 25 mb/s kopírování / čtení .

Myslíš vymazání klasického disku nebo SSD ?
Klasikcý disk -vymazání kvůli soukromí - stačí CCleaner sekce uitility sekce wipe disk, dál jsou toho mraky např. diskeraser.

Testování rychlosti,vadných sektorů, vymazání a podobně - HDD Tune Pro - trial asi na 15 dnů - doporučuji.