Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí snímač pro přihlášení do systému

Zdravím, pořeboval bych malou pomoc. Jsem postaven před nelehký úkol, možná i neřešitelný. Potřeboval bych vědět, zda tenhle notebook:

http://www.alza.cz/sony-vaio-se1e1e-s-stribrny-d26 7376.htm#popis

Má možnost dokoupit nějaký externí snímač otisku prstů, nebo něco jako snímač obličeje ještě před tím, než se uživatel přihlásí do windows, aby prostě nemusel zadávat heslo a buďto se podíval do webky nebo přes nějaký externí snímač otisku prstu provedl přihlášení. Existuje něco takového? Tenhle notebook to v základu bohužel nemá. Díky moc za případné rady...

Nefunguje to - zvláště pak ultralevné snímače v notebooku za 15000Kč nebo dokonce USB nesmysly za pár stovek. Jde to oblbnout velmi jednoduše.

Ani profesionální zařízení, která stojí desítky tisíc, nejsou zcela neomylná...

nebo něco jako snímač obličeje ještě před tím

tak před tím varuju, pokud je to chlap co se nerad holí, tak rozhodně. musel bys nafotit stovky fotek z různých xichtových období... jinak skončíš u dělání obličejů před kamerou a po minutě, vzteklé napsání loginu.

Identifikacia cez webku je pekna blbost, oni netrebabyt ani kusok zarasteny, staci aby boli ine svetelne podmienky a sw vas uz nevie spoznat. To samozrejme nehovorim o inych vlasoch (ucese), brade, okuliaroch a podobne.

pre w2k/wxp pro a vyššie existuje možnosť vyexportovať cez management konzolu systémové certifikáty užívatelov na usb klúč/disketu/cd-r a bez týchto certifikátov sa do stávajúcej inštalácie nedostane nikto,takže oprávnená osoba musí toto médium vložiť pred prihlásením do počítača-toto sa nedá obísť ani hiren's boot cd a inými podobnými záležitosťami

To už tady řešíte něco, na co jsem se vůbec neptal :-). Mě jde jen o to, aby se uživatel přihlásil do Windows pomocí otisku prstu, přes tu flešku Transcend z odkazu nahoře. Bohužel se mi to ale nepodařilo nastavit. Nemáte s tím někdo zkušenost? :-) A znovu opakuji, je mi jedno jak je co bezpečné a není, to není v tomto případě vůbec důležité, kdybych měl vypisovat pravý důvod, tak se totálně upíšu, díky :-)