Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podivné chování GK.Je v tom virus?

Pokračování mého minulého dotazu(nechci to sem znova celé přepisovat)
Link:http://pc.poradna.net/q/view/742948-problem-s-graf ikou

Celý týden jsem se snažil přijít na to co může v té chybě být.Možná už jsem na to přišel.PC je infikovaný virem NESHTA A Win32 a nejspíš jsem ho minule zcela neodstranil.Takže se ptám myslíte že na tom může mít podíl ten vir.Nevypadá to na chybu GK protože jinak bych měl artefakty v obrazu atd a to nemám.
Jinak,může to bejt jesště něco jinýho.

Přišel jsem na to!!!!Asi.....

Bylo to strašně jednoduchý.Konektor na připojení monitoru byl ůplně vytaženej a stačilo se ho dotknout a vypadnul.Takže to bylo asi tim.Taky mi to mohlo dojít dřív jelikož při zatáhání za kabel VGA se pc začal nehorázně škubat.