Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte mobil.telefon PDA/MDA

Chtěl bych si koupit PDA/MDA s OS WinMobile5 nebo Symbian, zároveň by měl mít navigační software s GPS a také by měl sloužit k telefonování. Podmínkou je také wi-fi rozhranní pro připojení k internetu.

Něco málo jsem našel od výrobce Typhoon MyGuide ...ale v těch modelech se moc nevyznám, a také T-Mobile MDA III.

Máte někdo nějaké zkušenosti ? případně můžete něco osvědčeného doporučit ?
Děkuji.AXIN.

Ja taky nic primo nedoporucim, jenom pridam k uvaze jeste dve kriteria:
1) aby to melo USB-host (vlastnost k nezaplaceni)
2) v pripade, ze by se chtelo telefonovat i jinak nez pres vestaveny GSM telefon (treba pres Skype nebo pres WiFi nebo i pres VoIP over 3G) - melo by to umet presmerovat zvuk do jineho nez hlavniho reproduktoru. Nektera PDA to neumi a pak jsou pro tyhle ucely bez sluchatek nepouzitelna.

Doporučil bych nekupovat v současné době nic a počkat, až budou na trhu zařízení, která budou mít integrovánu možnost datové komunikace přes HSDPA. Zatím to je možné jen s PCMCIA kartou, kterou do PDA/MDA narvat nelze. CF karty s HSDPA jsou teprve v plánu nějaké japonské firmy.