Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odměna za: Pomoc s výběrem notebooku/vybráním komponent do PC sestavy

Přátelé,
je zde mezi Vámi několik velmi schopných odborníků. Potřeboval bych poradit s výběrem notebooku, resp. se sestavením počítače (ještě nejsem rozhodnut). Pokud máte během dne trochu času a měli byste čas na konzultaci, napište mi prosím soukromou zprávu, třeba i něco o vás (jak dlouho se tím zabýváte atd.), ať si můžu někoho vybrat. Řeknu vám rozpočet, účel a další podrobnosti. Nabízím 200 Kč na pivko :-)

Dávám dohromady sestavu. Mohl bych Vás poprosit o doporučení vhodné základní desky, jak pro intel tak pro amd? Zatím zvažuji obě varianty. Nepotřebuji nutně USB 3.0, zvukovku mám svojí interní, mělo by však u intelu být možné dobře taktovat pro i52500k, u amd na tom až zas tak nesejde, black edition nejde až tolik nahoru. Hodil by se IDE port, ale není to nutnost. Samozřejmě čím levnější, tím lépe.