Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kousnutý systém

Při běžné činnosti pc se najednou zasekne. Musím ho restartovat a spustit opravu systýmu windows, pak se to opraví a zase funguje. Tento problém začal asi před měsícem a opakuje se asi po 3-5 dnech, Včera jsem přeinstaloval win ale dnes se problém znova opakoval, fakt už nevím čím to může být. Jinak mám win 7.

Bude to stačit takhle?

HDD-HD Samsung F3 500GB SATAII/300 16MB 7200RPM
zdroj-SEASONIC (energy knight) SS-500ET 500W
deska-MB MSI K9N6PGM2-V2- NV Mcp61P, AM2+, DDR2, PCI-e, PCI, LAN, SATA2, mATX
grafika-GIGABYTE nVIDIA GTS250 1GB 256 bit DDR3
ramky-DIMM DDR2 4096MB DC KIT TRANSCENT
procesor-ADM PhenomII X2 555 Black edition (3,2GHz, 7MB, AM3, 80W)