Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook Lenovo ideapad Z575

Ahoj
Narazil jsem na jeden počítač,ale nevím,jestli by dokázal rozjet nejnovější hry jako třeba battlefield 3.Jeho parametry jsou:výkonný 4jádrový procesor AMD A8-3500M,15,6 LED,operační pamět 4GB,pevný disk 750GB,herní grafika AMD Radeon HD6650 2GB.

Děkuju za pomoc

dobrý den , mám dotaz na stejný notebook jako předchozí osoba..... nehraju příliš složité hry, jen world of warcraft a league of legends, myslíte si že by mi stačil a že cena 15 tisíc je přiměřená jeho výkonu a zda-li je lepší mít 2x1.9 GHZ procesor nebo 4x1.4 GHZ ?? předem děkuji za odpověď