Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zprovoznit na pc tvplazma,jak na to???

Dobrý den,

htěl bych poprosit link na nějaký návod jak zprovoznit tv plazmu na ATI Radeon X800GTO. Na druhým monitoru respektive (TVplazmě) se mi ukáže jenom pozadí plochy bez ikon a nemohu s tim pohnout ani to nějak zprovoznit. Dělam to pro kamarada a koukam,že to neni brnkačka. Propojil jsem to přes redukci na HDMI kabel a audio analog kabelem a ani zvuk tam nejede jsem zoufalí pomozůže někdo prosím???

Za codpověď předem děkuji?

No ono de oto že tam sem se dostal a objeví se tam zobrazení monitoru 1 a 2 to je ok ale na ty plazme se ojeví jen obrazek plochy co je na pc a to je vše co dál, před tim jsem tam nemel nainstalovanej control centr a pak jsem ho doinstaloval vše v pohodě a pak najednou zmizeli ikony po restartu a je tam jen orazek plochy , to vše se stalo po nekolikatem pokusu upravit rozlišení a asi sem nastavil nevim co ze to najednou nejde. Sám nevím.

Sorry, ale pises to hrozne zmatene.. normalne to nastav na "extended" - rozsireny a zkus si pustit nejaky video, nebo otevri soubor a tim oknem pohybuj i prez tu plazmu.. nebo dej duplikovat a to co udelas na pocitaci by se melo stat i na televizi. BTW ta plazma taky nemusi podporovat vse, co si umanes ;)