Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stahovani filmu

Nevíte o nějakém programu na stahovani filmu? Nejlepe nějaký, ve kterém se mi v připade výpadku internetu stahovaní pouze zastaví a bude se dát obnovit a pokračovat v tom kde stahovaní skončilo...

loading...

FreeRapid Downloader - news.html
Program stáhneš, rozbalíš do složky, vyhodíš na plochu zástupce. Neinstaluješ. Můžeš stahovat až 10 filmů najednou. Když ti to spadne, nebo vypneš počítač, pokračuješ třeba drhý den. Obzvláště výhodne u www.ulozto.cz, kde nic nesdílíš. Rovněž home - JDownloader je výhodný i pro stahování z YouTube kde ti stáhne všechny dostupné formáty (FLV MP3 M WebmP) nebo ten který si vybereš.