Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amazon Kindle za 1900,- tak to byl asi podvod:)

Jak jsem před nedávnem dával do zpráviček, asi to byl skutečně podfuk.
Voucher jsem uplatnil po předchozí domluvě po telefonu na emailu info@euroretail.cz dne 15.12.2012. Bohužel, obchod se nezmohl ani na potvrzení objednávky abych měl jistotu, že teda proběhlo vše v pořádku. Znovu jsem tedy telefonoval provozovateli eshopu, ten mi potvrdil že je vše ok a že jim jen nefungujou automatické e-maily. Prý další den hned pošle potvrzení. 22.12.2012 mi přišel email ve znění:

Dobrý den,
Vaše zboží bylo včera odesláno.
Proto jej očekávejte dnes, nejpozději zítra.

S pozdravem
Euroretail

Opět jsem jim volal a snažil se z nich vymámit číslo balíku, prý na tom pracují a zašlou jej do dvou hodin. Opět nic a po dvou hodinách telefon nedostupný a pouze hlasovka.

Dnes, den před Vánocemi telefon opět nedostupný, číslo zásilky nemám, balíky už na poště byly, kindle mezi nima není.

Takže jdu napsat nasranej vzkaz na facebook, nahrát provozovateli eshopu nasraný vzkaz.

Budu rád, když mi sem napíšou další lidi, kteří tam případně objednali, protože pokud to skutečně nepřijde, budu požadovat vrácení peněz případně podávám trestní oznámení.

http://pc.poradna.net/f/view/742506-amozon-kindle- 4-wifi-za-1-900-a-primo-z-cr

odkaz na diskuzi na slevovém portále

odkaz na facebookovou stránku slevového portálu

Kurte, z UK jsem kupoval něco jiného, Kindle jsem bral všechny z USA, takže to byl ten třetí den, malá (to čemu dneska říkají Kindle Keyboard) prošla bez cla i DPH. Velká (DX), taky z USA, třetí pracovní den (objednáno v pátek, dodáno v úterý), tam si AMAZON už dopředu přirazil 20% na DPH (které si tady pak nějak UPS zařídilo). Kindle z UK už vychází dost draho (89GBP). Další varianta je Amazon.de, tam jí mají za 99€ s německým menu ale údajně je v tom možnost výběru jazyka menu (anglicky, německy a snad ještě něco).