Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak sestřelit NOD?

Služební ntb, chytrej správce tam všude narval nod, ten pořád tahá aktualizace, projíždí kompletním scanem pc každý den. PC je šlupka už sama o sobě, když se do toho začne srát NOD je to nepoužitelné a i v práci musím odcházet na cigáro, dvě, tři, deset.
Vypnout nejde, sestřelit v procesech nejde, protože nemám oprávnění. Vypnout nejde protože po mě chce heslo. To mi správce beztak nedá.

Lze ten nesmysl nějak sestřelit, aby při příštím spuštění pc klidně najel znova ale pro danou seanci dal pokoj?
Díky

snejku, vlákno jsem početl. mají pravdu, toto je nástroj zaměstnavatele. zkus se s ním dohodnout. jinak si můžeš koledovat.
může to proběhnout ve stylu- nazdar říďo, tu tvou kravinu ještě nemám, stále se mi skenuje disk.

==============
jinak pochopitelně jako lokální admin na lokální bréce můžeš sejmout, krom systému vše. antivir bude jednoduchá a průkazná varianta sofistikovaného viru :-D takže tam bude asik daemon, který se bude chránit. on bude chtít být jako "boot driver" a bude chránit uživ. moduly nebo joby. stačí nastavit matku v servisu na zakázáno (registry), restartovat. pak to vystřílej.

znova upozorňuju na to, že to není tvůj majetek.