Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se z ničeho nic zasekne na 2-4 minuty

ahoj, mám zhruba 13 měsíců notebook Asus Pro5DID - 2x2,1 GHZ Intel core, 4gb ram, win 7, grafika Geforce GT 320M 1gb

Poslední 3 měsíce se mi notebook začal z ničeho nic zasekávat. Notebook se zasekne při hraní her nebo i při pouhém prohlížení internetu. Nelze s ním nic dělat, maximálně ho vypnout a zase zapnout. Intervaly mezi záseky se pomalu zmenšují, stane se to už každý den minimálně 2x. Notebook se zasekne cca na 2-4 minuty a pak zase pokračuje. Jenže při hraní her nebo při jakékoli jiné práci je tato situace celkem nepříjemná a samotného by mě zajímalo čím to je. Teď přes Vánoce se mi nechce notebook reklamovat a rád bych nejdřív zjistil co se vlastně děje. Osobně jsem si myslel, že se notebook přehřívá, ale stáhl jsem si program Core Temp a ten žádnou vyšší teplotu neprokázal.

Prosím pokud jste se s tímto problémem už setkali, pokud máte nějaký názor, odpovězte prosím.

Děkuji, Rohl29

Já už jsem to tu psal mockrát - úzká hubice vysavače k výstupu windtunnelu. Notes při tom raději vypni. Luxu nastav klidně vyšší sací výkon. A teď mne ještě napadá - používáš notes na tvrdé podložce? Jestli ne (gauč, duchna,...), ucpou se vstupní luftovací průduchy a notes se upeče.

notebook mám na stole se sklem, čili notebook je neustále na rovném skle. Prach v pokojíku mám, což o to, ale je opravu možné, že takový problém může mít na svědomí prach? chci říct, že to je v hardwaru? moc by mě nepřekvapilo, kdyby to byl software. Mám už zkušenosti s Blue death.....