Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním drivery pro MB Matsonic

Jedná se o desku Matsonic MS 8308EP 266, chipset pravděpodobně SIS 730S,
integrované všechno možné. Je to pro dobrého kolegu z práce. Support na stránce
Matsonicu je mimo provoz, na stránkách SIS je např. ke stažení ovladač na integrovanou
grafiku, ovšem už ne pro SIS 730S atd ...
Máte někdo instalační CD k téhle desce doma ? Bohužel podstatnou informaci o Windows
zatím neuvedu, protože jsem se zapomněl zeptat a kolega pravděpodobně spí po noční,
takže tohle později. BTW, pátral jsem docela dost, spousta slibných nefunkčních odkazů ...

No, uz zacinam mit podezreni, ze firma Matsonic, vyrabejici MB nikdy neexistovala (v tomto systemu a prilehlych solarnich soustavach). Na asi sesti strankach, kam chodim pro drivery, hlaska jako "No Documents Available" ci podobna. Mam sto chuti zmenit ti kategorii na "SW hadanky" ]:)...