Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na uložení natočeného videa do AVI na pevném disku

Dříve jsem natočené video kamerou Panasonic NV-GS280 jsem vždy nahrál na DVD-RAM ve DVD-rekordéru Panasonic a nic jsem dále neřešil. Ovšem DVD-rekordér jsem už prodal a teď bych potřeboval natočené pásky alespoň převést na pevný disk do formátu AVI. Doporučíte mi nějaký opravdu jednoduchý prográmek na to, abych dostal video z mini DV pásek na pevný disk např. do AVI? Nejlépe v češtině a aby nebyl složitý jako je Pinnacle Studio,atd. A poté ho pustit v nějakém multifunkčním zařízení=HD přehrávači TVIX, eGreat, Xtreamer,apod. Díky předem

Rozdíl je ten, že Motion Sudio LE for DV je program na stříhání, ale není natolik dobrý abych ho používal. SweetMovieLife udělá jen to co se po něm chce- připojím kameru přes USB, otočím na ní kolečko na přehrávání, 4* kliknu v počítači, na hodinku odejdu a mám přehráno. Víc ten program snad ani neumí.
Verzi 1.0E z krabice jsem nikdy nerozchodil, ale 1.1 používám na 64bit Windows 7, před pár lety i na Vistě.

edit: Z tohoto odkazu (I agree a potom Download) jde stahnout mnou ověřená verze 1.1 a nemusí se skládat, je to rovnou exe.

Nejdřív studuj, pak zkoušej:
http://www.tvfreak.cz/art_doc-13EDB3DCED8E913CC125 727C0059B32D.html?lotus=1&Highlight=0,windv
http://www.tvfreak.cz/art_doc-0A36B9E7454634C9C125 728100401D61.html?lotus=1&Highlight=0,windv
To, že se ti uloží hodně MB je přece dané tím, že se to ukládá v původní bezztrátové kompresi. Přes USB to nepůjde ukládat, protože by to nestíhalo přenášet, takže USB připojení měly tyhle kamery jen na fotky nebo "náhledové" video snad 320x200pix nebo tak nějak.
Jestlipak by nebylo jednodušší zase koupit DVD rekordér?

Tak máš pravdu v tom, že přes USB se přes videokameru ukládají pouze fotky z SD karty. Bohužel DVD rekordér už kupovat nechci, mám multimediální přehrávač DViCO TViX HD Slim S1 a to mi přehraje na LCD TV většinu formátů video i audio. Budu muset to zřejmě trochu prostříhat a zkusit uložit v nějakém prográmku, aby to nebylo opravdu hodně. Když tu 60 minutovou kazetku přehraji na pevný disk a je z toho velikost cca 11,5 GB, to se mi fakticky zdá dost ::)

Navíc mě ten Movie Maker udělal formát DVCPRO (bohužel ten obnáší nelineární, bezpáskový záznam streamů DVCPRO),60 minut se přeneslo na 11,5 GB a v mém multimediálním přístroji DVICO Tvix to vůbec nelze spustit...Takže hezký pokus,ale pro mě nic řešící...

Movie Maker udělal formát, jaký v něm někdo navolil. Jestli nenavolil, tím hůř, ale je tam x možností (v záložce publikování nebo export videa), v čem to vyexportovat. Jestli by nebylo lepší si chvíli sednout a něco si přečíst ( nápovědu, manuál a podobně) než sem furt psát další a další dotazy. V každém případě bych se rozloučil s vizí, že tenhle program (a všechny další podobné) jsou tak jednoduché, že bez jakéhokoliv studia se to na jedno kliknutí samo udělá.