Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Flash disk chyba!

Dobrý den.
K vánocům jsem dostal 16 gb flash disk od TDK.
A mám s ní problém že když do ní chci dát film který má 7 gb tak to napíše chybu že soubor je příliš velký.
Ale když do ní dávám složku která má 10,7gb v pohodě se to do ni začne kopírovat.
Nevíte co s tím?

Složka nemá jenom jeden soubor, ne? Pokud je tam 100 souborů s celkovou velikostí...

Tak jako "grambit" je poněkud podivná jednotka a Bit a Byte se poněkud "drobně" liší, tak soubor a souborový systém je též něco poněkud jiného...
Ale aspoň je neustále se opakující stále zelený "problém" vyřešen k plné spokojenosti...