Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade RAM - 4GB (použitelná 2GB)

Niečo je zle...
Prečo tie moduly pcháš do slotu #1 a #3 ?
Ak chceš DUAL - nemali by byť v slote 1+2, alebo resp. 3+4 ???
Ak si skúšal každú ramku zvlášť, v ktorom slote? Či ako prišlo jednu v 1. a druhú v 3. ???

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny