Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade RAM - 4GB (použitelná 2GB)

Zdravím. Přidal jsem si jednu další RAM pamět do PC. PC se v pohodě zapne, ale při startu to vypisuje 2048 RAM OK.
Ve vlastnostech počítače to píše nainstalovaná pamět 4GB (použitelná 2GB). Už nevím co s tím. Přehazování RAM slotů nepomohlo.
Memory Remap Feature jsem v biosu nenalezl.

Mám desku NF520T-C35
Operační systém Windows 7 ultimate 32-bit

Díky

Zjisti si význam slov update a upgrade
Změna předmětu, původně: Update RAM (host)

ahoj lidi mám problém s paměti mám win 7 home premium 32-bit a z 4gb mám použitelné jen 2gb a v biosu mě to ukazuje že mám 4096 z 4096 a we windows mám jen 2gb dost me to vadí protože u novějších her to opravdu nestačí nevíte někdo co stím dekuji za každé odpovědi