Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sencor SFP 5660 Driver win 7

Zdravím, mám tuhle MP4ku a dostal jsem k ní CD, na kterým je napsáno : "Drivers for win 98". když jsem to zkoušel instalovat podle pokynů v návodu tak to prostě nejde. zapíchnu mp4, chvíli to instaluje a pak mi to napíše že instalace selhala, na netu jsem žádný jiný ovladače vůbec nenašel, nedá se to nějak obejít aby to i na ty 7čky šlo pomocí toho driveru z CD?
Díky

Pokud předpokládáš, že ti ovladače z Win98 pojedou na Win7, tak to předpokládáš špatně. Nějakou unaději bys ještě měl u ovladačů pro WinXP...

K čemu vlastně driver potřebuješ? Nechová se to zařízení jako massstorage - nepřihlásí s ejako další disk?