Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nebyl nalezen BOOTMGR

Zdravim, mam Win 7 64 bit. Doted fungoval bezproblemu, jenze dnes po zapnuti mi to pise, ze nebyl nalezen BOOTMGR, pritom nic noveho jsem neinstaloval, ani aktualizace nic. A CD k windowsum se uz nedohledam, je to uz dlouho co mi instalovali windows. Je nejaka moznost jak tam ten bootmgr soupnout? diky :-(
Změna předmětu, původně: BOOTMGR (karel)

Tak jsem si nasel tento clanek na vytvoreni live CD windows. Jenze musim to udelat na notebooku, na kterem mam XP, no a jak naschval, se mi na nem stal spoblem ze nevidim CD mechaniku, i kdyz normane blika kdyz do ni vlozim CD. Nasel jsem si icons.cz ale ta hodnota upperfiles tam nebyla taze sem nic neudelal. Diky

Bohuzel nejde, kdyz dam opavit pise to ze se systemy neshoduji ci tak neco. Kdyz se na to je CD divam poradne, vypada to ze je to mozna piratska kopie, na CD je potisk Windows nalepeny. Vidim to na jediny zpusob, nahodim Linux, prvni ale potrebuju uvolnit na HDD trochu mista, prosimvas tedy jak zobrazim tu mechaniku na notebooku?

Nie vždy to pomôže,
ale treba túto alternatívu vyskúšať.

Inštalácia W7 retail (príslušnej verzie) samotné nabootovanie vyrieši.
Keďže obnoví v 100 MB partícii (activ), ktorú si inštalácia W7 sama vytvára,
bootovací súbor.

Autor dopytu by si mohol na úvod osvojiť aspoň informáciu,
že W7 - je na DVD (nie CD),
a že pri W7, je úplne inak koncipovaný bootmgr, ako pri XP.

Jedna z možností,
je ísť do Správcu zariadení, a tam jednak pozrieť - či je vôbec zobrazená,
a odobrať ju (resp. driver),
a po reštarte by sa mala objaviť.

(Ak ste medzitým nespravili nejaké iné zmeny - mechanické/softwareové.)