Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznat kolik palců má SSD/HDD ?

Zdravím, jak mám prosím poznat kolik palců má SSD/HDD ? Potřebuji vyměnit SSD v notebooku, ale nevím kolik palců má. Na netu jsem ho jen tak tak dohledal a zdá se že má 2.5, ale nejsem si jistý. Jak to mám změřit ? Jde to třeba pravítkem ?

Díky.

Pozres sa do navodu alebo datasheetu k notebooku (ked ich nemas, najdes na googli).
(Typ notebooku je na nom snad napisany.)

Pravitkom:
2,5" - 69.85 mm × 100 mm × 7–9.5 mm
1,8" - 54 mm × 71 mm × 8 mm
SSD v ultrabookoch a pod. mozu mat aj nestandardny format (a nestandardne pripojenie).