Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koľko môžem pýťať za toto PC???

Cawo, rozhodol som sa predat PC a kupit nove, ale neviem asi koľko mam zaň pýtať, moja zostava je:

CPU Intel P4 3,0 Ghz (northwood)
Doska ASUS P4C800-E Deluxe
Ram - 2 x 512 MB 400 Mhz Twinmos zapojene do dualu
HDD 80 Giga Maxtor 7200 rpm, 8 MB Cache, SATA
FDD
DVD-RW Samsung SH-162C(ma 2 mesiace)
Grafika Sparkle Nvidia Geforce FX 5500 128 MB, AGP 8, 128 bit
Skrinka - 3R System Neon light, 2x80 mm vetráky, teplomer na prednom panely
Zdroj 350 W
Original Windows XP Home CZ

zostava ma necele 2 roky

za pomoc moc diky:-)

No to já si něco zahraju, ale obvykle se jedná o hry několik let starý (asi tak 9 let). Takže jestli budu někdy dělat upgrade, tak nanejvýš nějakou paměť pro lepší pocit a možná HDD, ale to spíš udělám mazací razii a zase bude místa habaděj.
Novej PC přijde asi až v době, kdy bude třeba přejít na Win VISTA.

10-11k s tema widlema... bez nich 9k max. Jde vykonostne ten kompik neni spatny, jen grafika je "SUX". Takovy lepsi kancl kompik. Hlavne to neprodavej nekomu kdo chce na tom hrat hry, asi by ti to omlatil o hlavu az zjisti ze tam potrebuje novou grafarnu :)

Na tomto Pc ti pojdu aj novsi ehry typu Doom 3 atd vcetne stredných detailov.
by si sa cudoval kolko sa napíše o poziadavke na konfig zostavu na hry, no realne sa staci pohrat v nastaveniach a v stredných detailov si zahrajes.