Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CRC soubor

Dobry den,nevite v cem bych dokazal otevrit soubor s priponou .crc mam soubor ktery je rozdelen do sesti casti a jeden ma koncovku .crc a dalsi jsou s koncovkamy : 001 , 002 , 003, tak nevím v cem otevrit ten prvni s koncovkou CRC ? :(

Je to jen obycejny textovy soubor, ve kterem jsou jmena a velikosti tech ostatnich souboru.
Otevrit jej muzes treba v notepadu, ale k nicemu ti to nebude.
Soubory musis sloucit do puvodniho (jedna se totiz o rozdeleny soubor) a k tomu pouzijes napr. vyse zmineny TotalCommander, ktery pri odkliknuti toho CRC provede slouceni