Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Profici v hledaní na netu

prosím kdo umí dobře hledat na netu potřeboval bych najit nejake stranky kde se da obědnat přes net domací test na hiv moc diky
[mod]Změna kategorie.
Je nutné psát pokaždé pod jiným jménem? (magor)[/mod]

To snad nemyslis vazne. Ak chces seriozny vysledok vo vacsich mestach byva ustav ktory ta otestuje zadarmo ak je na to nejaky dovod (ptz. su tie testy dost drahe ale hradi to za teba neviemkto takze to mas zadara), napr. ak povies ze si spal so slapkou a bojis sa ze si nieco chytil tak ta urcite otestuju ;-)
Napis odkial si (resp. najblizsie vacsie mesto), niekto ti poradi adresu ak si to nevies najst sam.