Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se spuštěním notebooku

Ahoj, mohl by jste mi někdo prosím poradit s notebookem typu ASUS M51T?
Když ho zapnu, tak mám pořád černou obrazovku a podle zvuku mi ani nenaběhne Windows. Jedinej zvuk co vydává je z DVD mechaniky. Ta jakoby pořád chce načítat disk ale žádnej tam není. Když nějakej vložím tak pořád dokola načítá a nic se neděje.
Tenhle problém se stal přes noc. Večer jsem dokoukal film a vypl ho, druhej den už nešel. Vypnout jde jedině podržením tlačítka ON/OFF.
Děkuji za každou radu.

toto bude nejaka vada napr. nejakym zahadnym sposobom sa posahal BIOS vo flash (a snazi sa to o crisis flash, neskusal si tam nahodou vcera aktualizovat BIOS?), mozes skusit akurat tak vytiahnut to z elektriky a vybrat baterku na par minut, ked nepomoze budes to muset odniest do servisu.
INstalacne CD Visty ani nicoho podobneho ti podla mna fakt nepomoze.

Inac este ak mas k tomu pripojeny externy monitor/TV tak ho odpoj, a skus preistotu aj klavesovu kombinaciu na prepinanie monitora (Fn + ikonka monitora), ak uvidis nejaky obraz tak reset a skus mackat Del alebo F2 ci sa dostanes do BIOSu, ak ano tak skus nasavit na prve miiesto bootovania HDD, a nie CDROM. Moze byt ze mas vadnu mechaniku a snazi sa to z nej citat CDktore sa v nej vobec nenachadza. Ale omnoho viac to vypada na poskodeny BIOS.