Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stepmania - převod hudby

Ahoj,
dostal jsem dance pad, nainstaloval stepmanii a podíval do těch nastavení (do toho druhého prográmku ke stepmanii). Píšou tam, že si tam můžu přidat svůj vlastní singl z mp3 nebo ogg. Dal jsem ho tam, ono to napsalo Succes. Dal jsem tam ještě jeden-to stejné. Spustím StepManii a hledám ty songy (dal jsem si je ze složky "my creations" do "Best"):
1.= že musím mít vyšší level
2.= vůbec tam není
Jak mohu postoupit do dalšího levelu?
Co je s tím songem, že se tam nezobrazí?

chtěl bych vědět, proč u těch písniček co se k tomu automaticky nainstalovaly zobrazuje L (dlouhá písnička), ale jdou spustit a jsou u nich šipky a u té co si stáhnu, je taky L, ale když jí chci spustit, tak se tam zobrazí to "ready" a další kecy - pak nic a najednou začne hrát hudba a je konec. Ani šipky u toho nejsou. dá se to spravit?