Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čo poviete na toto PC?

Cawo, chcem kupit novy PC, čo poviete na tuto zostavu:

Doska - ASUS P5LD2 Deluxe
CPU - Intel PentiumD 930 3.0GHz 800M BOX LGA775 4MB dual
RAM - 2 x A-DATA DDR2 512MB 667MHz
HDD - SAMSUNG 250GB SATA2 8MB
Grafika - ASUS EAX1600XT Silent 256MB TVD PCX
DVD RW SAMSUNG SH-W163A SATA bulk BLACK
Skrinka - Thermaltake SWING black VB6000BNS
Zdroj Asus A-45GA 450W pre P4
Chaldič pre CPU - Arctic Cooling Freezer 7 Pro

medzi grafikami sa rozhodujem bud medzi spomínanou

ASUS EAX1600XT Silent 256MB TVD PCX - http://www.asus.com.tw/products4.aspx?modelmenu=2&m odel=961&l1=2&l2=8&l3=241
alebo
MSI GeForce NX7600GT T2D256EZ PCX – tiež pasívne chladenie - http://www.msi.com.tw/program/products/vga/vga/pro_ vga_detail.php?UID=742

ak je medzi nimi veľký výkonnostný rozdiel tak by som asi zvolil radsej tu 7600GT

PC je urcene na hry, grabovanie filmov, net ....

za pomoc moc diky
:-)

Grafiku bych bral na hry GF 7600GT, ale raději aktivně chlazenou,
leda by sis věřil, že máš fakt dobře větranou skříň, na případnou
forsáž karty pak zapomeň. Výborný tichý chladič se dá koupit za slušnou cenu,
např. Arctic Cooling. Jestli je tvojí prioritou práce z filmy, tak raději
ATI z funkcí AVIVO.