Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prolomení ochrany DVD.

Ak tú verziu nemáš, tak potom aký je problém? Stále má ochranu? Nejde v PC prehrať, alebo čo?
Môj posledný link na program si skúsil? Ani v tom to nejde?

Zvuk z DVD (na HDD) som ja osobne "vykuchával" pomocou AVIDEMUX...

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny