Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejlepší free antivirus

Jaký je podle vás nejlepší antivirus?

Podmínky:

1.Musí být zdarma a v češtině
2.Nesmí být moc náročný na můj notebook
3.Musí nejlépe chránit můj notebook

Už jsem přemýšlel o Avastu ale někteří o něm píší že ochrání jen málo.Pak jsem uvažoval o Microsoft Security Essentials ale někteří tvrdí,že je moc náročný na jejich pc.AVG prý dělá zbytečný poplach,když se doopravdy o vir nejedná.
Jaký antivirus by jste mi tedy doporučili? Díky :-)

pokial nemusí byť zdarma,otázka aký free antivírus je nezmyselná,ono nezmysel je aj pýtať sa aký je najlepší,najlepší je ten,ktorý funguje tak ako má......a to funguje každý,ktorý má pravideln updatované vírusové definičné súbory,ale žiadny antivírus nieje 100%-ne účinný,a žiadny neuchráni pred neopatrnosťou užívatela,ktorý vedome povolí inštaláciu a otvorenie podozrivých a neznámych súborov...