Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slova přepsaná do jiného kodu

Je už po půlnoci, nicméně popřeju dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, mám jedno slovo ( dejme tomu slovo "dům" ) a rád bych ho převedl do jiného kodu, aby z toho bylo např. sr76sgr... Jde o to, že nevím, jak se ten kod jmenuje, jen vím, že jsem ho kdysi dávno používal a velmi se mi hodil. Děkuju za každou pomoc :)

Ano. Problém je, že mám ještě spoustu hesel udělaných pomocí tohoto způsobu, v poznámkovém bloku je mám napsaná česky, bohužel, jak tu není kamarád, tak nevím, co použít, abych je zašifroval. Jen vím, že to bylo z číslic a písmen :(

Pokud chces bezpecne ukladat hesla, pouzij program k tomu urceny a nevymyslej hlouposti.
Takovy KeePass by mohl slouzit ke tve spokojenosti, doporucuji verzi Classic - je mensi a rychlejsi.

Pokud budes trvat na rucnim sifrovani textu, dej si pozor, ay sifrovani bylo oboustranne - abys dokazal zasifrovany text defifrovat, to je u ulozenych heel docela podstatne. takze zapomen na vsechny HASH metody (MD5 a spol.)