Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows - prejsť z win vista na win 7 na notebooku

Dobrý deň

Chcel by som prejsť z win vista home premium 32 bit na win 7 ultimate 64 bit Mám notebook acer aspire 6930ZG. Na stránke aceru sú k win 7 u 64 všetky drivre ale keď sa prepnem na aplikácie tak sú tam neni všetky ako pri win vista tak sa chcem spýtať že keď si tam nahrám tie aplikácie z visty 32 bit či to bude robiť nejaké problémy alebo či tam vôbec musím tie aplikácie nahrávať či ich už náhodou nemá win 7 obsiahnuté. Vopred ďakujem za odpovede.
Zmena predmetu, pôvodne: Windows (los)

Mne je to v podstate úplne jedno... Ale je nejaký dôvod, prečo inštalovať Win7 Ultimate 64-bit? Niečo nefunguje?
Myslíš si, že máš dosť znalostí a skúseností, aby si ten ACER preinštaloval bez problémov? Načo sú Ti dobré aplikácie od ACERU? To že neskutočne spomaľujú štart a celý beh Windows Ti nevadí?
Ak si doteraz nemal problémy, oni tou inštaláciou ešte len začnú...
Naozaj - ak nie si aspoň "poloprofesionál" v oblasti IT - nerob to!

to že nefunguje mi je jasné že nebude problém 32b win ale na jeho spojazdnenie som skúšal už všetko a stále nejde, tak jedine možno ako ho spojazdniť bude reinštal windowsu. Preto som sa pýtal ako to je s tými aplikáciami. A tiež inovovať na novší win nezaškodí ;)