Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Professional x64 SP1 - instalace češtiny

Dobrý den,

stáhl jsem si z MSDNAA originální Windows 7 Professional x64 s SP1 a MUI pack. Nyní když chci nainstalovat češtinu přez příkazový řádek tak to vyhodí chybu 0×800f081e The specified package is not applicable to this image Co mám tedy dělat? Vygooglil jsem něco o tom, že instaluji češtinu pro jinou verzi W7. Kde bych popřípadě našel tu správnou češtinu?

Děkuji za rady.

ahoj vým jak to vyřešíš tak jako sem to skusil já a de to z jakekoliv jine verze win 7 skopiruj a nebo stáhni češtinu a soubor cs-CZ skopíruj tam pke máš en-En a restartuj počítač a pak smaž en-EN a mělo by to jít mě to teda de ;) po případě my napiš na lukas.jilovec@seznam.cz