Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FGT Experience.Nejdou mi drivery

Dneska jsem přeinstalovával Winodws XP.Zformátoval jsem nahrál a nakonfiguroval.Bohužel,mi ted nejde instalovat můj volant Ferrari GT Experience.Nevím,vždy když chci instalovat driver z cd hodí mi to chybu že se mám ujistit o správém dokončení předchozí instalace.Je pravda že před tím jsem to zkoušel instalovat jenže jsem si omylem restartoval pc(kopnul jsem si do resetovacího tlačítka).V menu přidat nebo odebrat programy není nic v disku c jsem nenašel ani stopu po předchozí instalaci.To znamená ani jedna složka s drivery

Technická data o chybě
Error Code: -5006 : 0x8007007b
Error Information:
>SetupNew\SetupDLL.cpp (849)
PAPP:Thrustmaster FFB Driver
PVENDOR:Thrustmaster (www.Thrustmaster.com)
PGUID:8F5A0981-5CDC-41D0-BCA2-AD3B777FC358
$12.0.0.58855PAK
@Windows XP Service Pack 2 (2600) BT_OTHER 8.0

Please make sure you have finished any previous setup and closed any applications.

Nevíte někdo co s tim je?

Problém je jasný - nedokončená predchádzajúca inštalácia. Inštalačný program už stihol niečo niekam zapísať a teraz je z toho na vetvi...
Keď spustíš inštaláciu, nie je tam nejaká voľba opraviť, alebo odinštalovať?
Skúsil by som bod obnovy na obdobie pred prvou inštaláciou, tzn. pred kopaním do tlačítka reset...:-)

Ani opravit ani odinstalovat tam není.Zkusím to vrátit do bodu obnovy.Takže je asi konec houpání se na židli:-):-)

Ale čo by nie... Dalo by sa... Ak vieš čo a kam si ten inštalátor pozapisoval, čo a kde zmazať, aby neostali žiadne stopy...
Možno má ten inštalátor niekde v temp nejaký log súbor - hľadaj - hraj sa na detektíva...

Myslím, že čistá inštalácia dá Tvojmu PC znova "mládí".:-) Pokiaľ tam nenadrbeš tie čističe...;-)

Jé ale to mi blblo ještě předtím než jsem to vzal tím čističem!Proč myslíš že jsem ho asi stahoval.Ten jsme tam stáhnul hned potom co se mi tam chyba ukázala potřetí.