Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Malá chyba (překlep)

Reportuju životně nedůležitej bug: když chce člověk editovat svůj příspěvek a už to není možný, zobrazí se, cituji "Příspévek už není možné upravit.". Je tam chyba v prvním slově, é místo ě.

Pavel

A ja ešte dodám, že sa zobrazí aj text príspevku, ktorý sa dá editovať, hoci je už neodoslatelný, takže aj editačné pole je tam zbytočné. Možno to bolo medzičasom opravené, lebo sa mi to nestáva často, že ťuknem na "Upraviť" a odpoveď už existuje, len som nedal refresh.