Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlastní autoclicker

Čus. Potřeboval bych program, ve kterym bych si navolil kam kliknout poprvé, podruhé, potřetí, a potom odznova.
Prostě program, kterej by neustále dělal tu samou věc.
Třeba jak jse program autoclicker, jenže tam jde navolit jenom jedno místo.

:-D Na reklamy to není. Je to na spam (samozřejmě kámošům, kteří se tomu taky zasmějou Něco nedodrželi a tak sem jim slíbil zaspamování zdi. Chtěl jsem tam nahrávat fotku justina biebra :D Napadlo mě použít několik autoclickerů správně načasovanych po sobě, kde by každej provedl jeden klik. Jenže teď mi blbne net (minutu de, 5 minut nejde), takže to nemůžu vyzkoušet