Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálý problém s grafkou na ntb

Dobrý den. Vlastním nyní už starší notebook ACER ASPIRE 5315. Je starý přibližně 4 roky. Vše fungovalo v naprostém pořádku. Ovšem nyní (2 měsíce nazpět) náhle začala blbnout grafická karta (ukázka chyby i typ grafické karty je v obrázku : http://imgupload.sk/viewer.php?file=46178542618575 592434.jpg ). Skusil jsem už naprosto vše. Přeinstalovat jak ovladač grafické kárty (který je na CD) tak poslézé i všechny ovladače na vše ( odinstalovat ručně a nísledně nainstalovat) Po čase to opět zase dělalo. Tak jsem zkusil nejnovější ovladač. Boužel jsem našel pouze jeden novější tip, než je na přiděleném CD k NTB. Tato chyba nastává kdykoliv. Někdy okamžitě po zapnutí ntb, někdy při naprostém klidu, při práci (I když ntb zapnu a absolutně na něj nešáhnu, tak to tuto chybu vyhodí samo) Vždy v jiné časové prodlevě. Boužel si už sám nevím rady. Doufám že se někdo s touto chybou také setkal a že mi tu někdo poradí. (P.S. - Nebudu se zlobit za případný link na nějaký nejnovější ovladač pro tento tip grafické karty) Děkuji Vám mnohokrát. Jenda

integrovaná grafika intel (GMA X3100) - teoreticky můžeš pohledat ovladač i u nich. jiné než integrované nedělají, tam nemáš co zkazit.
taky přeinstaluj driver chipsetu (Mobile Intel GL960 Express Chipset).
prohlédni si co se opakuje za zajímavé chyby v prohlížeči událostí (eventvwr.msc).
demontuj z toho všechno co jde, a všemi škvírami ten krám pořádně vysaj.

na obrázku máš revoluční nápis "tato položka byla zkontrolována filtrem smart screen" - prý jde o nějakou součást ie. v té souvislosti - a po 4 letech zahnojení systému podobným odpadem - odstraň ze systému veškerý adware, spyware, toolbary, obskurní doplňky z prohlížeče a pitomosti co se automaticky spouští po startu. zkontroluj v msconfig.exe, nebo lépe codestuff starter, hijackthis aj.