Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po přidání 2x2GB pamětí nelze spustit PC

Zdravým,mám zakl.desku M4A785-M,kde jsou 4patice na paměti.Ddva roky používám dvě ptice s 2x2Gb koupil jsem další dvě ty samé a po inszalaci nespustím PC!!Přitom v příručce píšou že je možné nainstalovat až 16Gb paměti.Nevý někdo co stím??
Změna předmětu, původně: xxxxxxx@xxxxxx.cz
Email jsem "znetvořil", aby tazatel nedostával tuny spamu
(DWarf) (DWarf)

To je děs! Dneska mají Neandrtálci jako prémii přístup na internet? Anebo jsi i ve škole taková lemra (pro změnu na češtinu)?
Jaký typ/značku pamětí tam máš původně a jakou jsi přikoupil? To, že tam "může být" až 16 GB nestačí, musí splňovat i další podmínky.