Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stacil by na to muj pc? :)

Zdravím a doufám že mi poradíte, chtěl bych se zeptat jestly se na muj pc vyplatí nainstalovat více win vista nebo win 7 nebo nechat xp a kdyz by se dla nejaky novejsi windows naisntalovat tak jaka by byla nejlepsi verze pro vykon her, a taky se chci zeptat jestly ozjedu DiRT 3 popřípadě Just Cause 2 na win7 ? :)

Urcite by bylo nejlepsi kdybych naspal svou sestavu:

Procesor: Intel Celeron 2.66Ghz klasicke jednojádro
RAM: 1GB
Grafika: Nvidia GeForce 8600GS, 876MB Celkově, na hry 512MB.
Podpora shaderů 4.0, DirectX 10.
HDD: 80GB <C: a, D:>.

A jeste se chci zeptat jestly jde nejak zvetsit vykon her, mam na ne pozadavky ale i tak se sekaji i na low napr. WRC 2, Dirt2.

Ideální je XP. Po zvýšení paměti, by to zvládlo i Win 7, ale vyšší výkon ve hrách by ti to určitě nepřineslo.
Tvoje grafická karta je velmi slabá, ve skutečnosti byla slabá už v době, když byla nová, tedy téměř před 5 lety.

Dobre dekuji za vase odpovedi, ramku zvysim po svatcich, a nevite cim to je kdyz mam na hru pozadavky tak ze se sekaji, nebo napriklad DiRT 2 a Prototype jely i na max s prumerem 19-24 fps ale DiRT po prvnim zavodu jaksi zamrzl ale jen hra, a u Prototype cely PC nevite cim to muze byt? :)

vista se nevyplatí nikdy, na žádný hw: je to programátorsko-managerský potrat.
volba xp/w7 je u tebe jednoznačná: jednojádrová parodie procesoru, bídná ram, nulový disk: jedině xp.

ale jestli na tom potratu ve zbylých chvilkách "nevytíženého systému" vůbec pojedou nějaké hry to netuším, na to je tu herní poradna.

Taky pravda, ale ja tady celou dobu mluvim o sestave, a vy mi tu odepisujete jako kdyby to byl origo pc, takhle tam mam neco dost vykone neco min, kazdou vec od jineho vyrobce na sestavach se daji rozjet 2x narocnejsi hry nez jsou pozadavky i na max, s mensim sekanim. :) Mam uz s tim skusenosti moje sestava uz je asi 4x po upgradu. :)

For Touchwood: Omg je to sracka oproti dnesnim 6 jadruma 4 GB grafikam GDDR5 ale jinak je to dobry komp, taky ze v dnesni dobe lidi josu i radi ze pusti csko. :)

Vyskousel sem velke mnozstvi novych her a nemel sem s nimy problemy.
Abych to shrnul rozjedu vsechny nejnovejsi hry ale ne na max, bud na default a optimalni, anebo na low ale rozjedu! :D

Jinak tvuj komp je sracka. :)

Vyskousel sem velke mnozstvi novych her a nemel sem s nimy problemy.

A jeste se chci zeptat jestly jde nejak zvetsit vykon her, mam na ne pozadavky ale i tak se sekaji i na low napr. WRC 2, Dirt2.

Poněkud si protiřečíš. Chápu, že to nerad slyšíš, ale máš opravdu starej počítač, kterýmu už dochází dech. Jen je těžký si to přiznat.