Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrusenie asociacie telefonu s mediaplayerom

Zdravim,

reinstaloval som system v notebooku (prechod z XP na Win 7) a po instalacii vsetkeho softveru som chcel pripojit moj telefon Sony Ericsson Elm cez wifi k notebooku a stiahnut do neho nejake fotky. Tak som na to siel klasicky ako v XP cez pocitace v sieti, kde sa mi telfon normalne zobrazil, ale po kliknuti nan sa mi otvoril Windows media player a v nom kniznica medii. Ani po kliknuti pravym tlacidlo mysi na telefon nemam v ponuke ziadnu moznost, aby sa telefon otvoril v prieskumnikovi a aby som normalne mohol pristupovat k jeho adresarom, ako v pripade klasickeho pocitaca v sieti. Fakt si nepamatam, ci som nahodou nieco nezaskrtol pri prvom spusteni mediaplayera alebo podobne, ale chcel by som, aby mi to fungovalo tak, ako predtym v XP.

Viete mi prosim niekto poradit, ako to spojazdnit?

PS: Nevedel som ci zvolit kategoriu mobily alebo OS, tak to pripadne prehodte, ak je to zle.

Skade som na to dosiel? Asi si necital cely moj post, ze mi to tak fungovalo v XP a funguje mi to aj vo win 7, ale z bratovho NB, v mojom mi to stale ukazuje ako to multimedialne zariadenie (ako mozes vidiet na prvom obrazku) a otvara to mediaplayer. A to je ten problem, ktory potrebujem vyriesit, fakt neviem, co som urobil zle.
Tu je screen z bratovho NB, kde Roman J10 je ten spominany telefon SE Elm.

http://tinypic.com/r/24wwrhi/5

Novsie telefony s wifi DLNA takto zrejme funguju a moj Elm takisto - nemam dovod si vymyslat. Pochybujem, ze prave tento jediny model ma tuto funkciu. Cez kabel mi to ide v pohode, ale uz som bol zvyknuty na to wifi, je to ovela pohodlnejsie. Blbne to len na tom mojom NB, inde sa pripojim bez problemov.
Tak ak by ste niekto mali tip, kde hladat chybu, dajte prosim vediet. Ak nie, tak potom skusim este nejaku inu mobilnu poradnu.