Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ma NTBK Asus P50IJ Recovery particnu ?

Dobry den. Chtel jsem provest recovery na notebooku Asus P50IJ, ale nemohu najit recovery partition. Je mozne ze by se k tomuto notebooku jeste dodavalo DVD ? Pred bootovani windows jsem dal F8, dal jsem opravit system ale nikde jsem tam nenasel moznost obnovit do tovarniho nastaveni, v pruzkumniku uz byl defaultne rozdelen disk na 2 oddily (C: 319 GB, D: 146 GB). (Notebook byl kupovan s operacnim systemem, W7 Home P). Neda se nekde stahnout nejaka utilita (Klic i stitek s klicem mam) ?7
Dekuji.

Diky. Bohuzel po zmacknuti F9 se nic nedeje ale v PC vidim utilitu AI Recovery Burner kterou kdyz zapnu, tak to vypisuje ze to nemuze najit zadnou skrytou "pratition"(Spoustel jsem ji jako spravce). Zajmalo by me proc tam davaji tuto utilitu, pokud tam tak particna nekde neni.

Miesto hluposti z Alzy, by si si mal radsej precitat manual.
Ak tu particiu nevidis v partition manageri tak tam bud nikdy nebola alebo si ju zmazal. Alebo ti ju zmazal nejaky chytrak ktory ti nastavoval PC a citil potrebu tych par GB vyuzit.

Použijte oddílu pro obnovení:
1. Stiskněte [F9] při zavádění systému.
2. Stisknutím klávesy [Enter] vyberte Instalace Windows [EMS povoleno].
3. Přečtěte si obrazovku "ASUS Preload Wizard" a klepněte na tlačítko Další.
4. Vyberte volbu oddílu a klepněte na tlačítko Další.
Obnovit Windows pouze na prvním oddílu.
Tato možnost odstraní pouze první oddíl, umožní vám zachovat ostatní oddíly a vytvoří nový systémový oddíl (disk "C").
Obnova celého HD pro Windows.
Tato volba vymaže všechny oddíly z vašeho pevného disku, a vytvoří nový systémový oddíl (disk "C"). Překlad z francouzského manuálu.