Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký NETBOOK kolem 6000,-?

Dobrý den, potřeboval bych netbook, potřebuji, aby měl Win, pak mi docela záleží na vzhledu, a HDD alespon 320GB.

To je asi všechno.

Děkuji za rady, hjá se v tom moc nevyznám.

Čau,
Jen bych chtěl říct, že win počítač hrozně zatěžuje a pokuď si koupíš linux, špatně neuděláš (bude o móc svižnější).
Na druhou stranu jako student 8-letého Gymnázia vím, že pokuď bude potřeba udělat cokoli do školy, bude s tím problém.

PS: máme ve třidě Asus EEE (Win - teď si nevzpomínám jaké) a Packard bell doc-s (Linux)
--> lepší je packard bell, o mnoho svižnější! Doporučuji packard bell doc-s a stojí jen něco kolem 5 tisíc, popř. napište názor na něj... :)