Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows xp - z ničeho nic se mi ze dne na den zpomalil pc

ahoj,potřebuju poradit z ničeho nic se mi ze dne na den zpomalil pc a to tak že když ho zapnu tak naběhne modrá stránka vítejte a trvá to asi 10 min a jakmile to zmizí ak by tam měla naskočit lišta ikony,hry tad jenomže to trvá dalších 10 min nevíte čím to může být a poprosil bych o pomoc mockrát vám děkuji
Změna předmětu, původně: windows xp
Změna kategorie, původně: Software (Kráťa)

zkontroluj režim řadiče disků, že nejede v pio módu, ale ve správném u-dma.
transfer mode ti ukáže např. výše doporučovaný crystaldiskinfo.

pokud ti jen dlouze trvá přihlašování, v té době se načítají ovladače a spouští služby systému.
zkontroluj prohlížeč událostí na chyby, zakaž automatické aktualizace kdečeho co nepotřebuješ.