Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na win xp nejde flash

Dobrý večer,kamarád má na noteboooku DELL win XP,zkusili jsme ho vyčistit ccleaner,a teď mu na něm nenaběhnou moje flash.Na mém pc win7 jdou normálně.Je možný,že by to způsobil ten ccleaner?USB mu funguje normálně,myš,nebo chladící podložka i lampička na usb jdou.Nevíte co s tím prosím?

USB mu funguje normálně, myš,nebo chladící podložka i lampička na usb jdou

Myš ako tester USB beriem, avšak podložka, lampa, kávovar USB alebo ženským určený motorek vibračný, naozaj o funkčnosti USB nepresvedčí.

je mozne ze to sposobil cleaner nechapem naco tam pustas take zbytocne znefunkcnovace.
V prvom rade sa treba pozret do spravy diskov (pravy klik na tentopocitac - spravovat) ak tam je tak priradit pismeno, ak tam neni tak pozret do spravcu zariadeni ze co vsetko je tam s vykricnikom alebo otaznikom, a aj ze co je zapojene pod USB rozbocovacmi (vidiet dobre ked si prepnes hore v menu zobrazenie podla pripojenia)

Je možný,že by to způsobil ten ccleaner?

:-? Predtym to fungovalo a teraz nie, tak si tipni co zato asi tak moze? CCleaner ma pre samocisticov svojho PC jednu skvelu funkciu. Zazalohuje povodny stav, skus to teda vratit naspat.

myš používá jednoduchý sériový přenos, ten pod usb funguje už od win95.
paměťové zařízení potřebují ovladač pro funkci mass storage device - usbstor.sys.

zrada někdy bývá v poruše ochrany napájení usb, že omezuje proud podstatně dříve než jmenovitých 0.5A, ale psal jsi že to testoval lampičkou.

pokud nebere jen některé flashky a jiné jo, z nějakého důvodu se nepovedlo připojení (hloupější flashky kdysi napoprvé vyžadovaly admošská práva), a pak mají vadný záznam v registrech:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USBSTOR]