Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 dotazy na spravu systemu

Prvni: jakym zpusobem se da pridat nova service ve windows xp pro.?
Druhy: Pokud pripojim stanici do site s domenou system si natahne policies teto site (uroven hesla apod.)... jakym zpusobem se da zbavit techto policies pri odpojeni stanice ze site?

Diky moc za odpovedi. Tomas

[mod]Nadpis: změna řadové číslovky na základní. (anarchist)[/mod]

Policies se ti natahnou a tech, ktere se ti natahnou do HKEY_LOCAL_MACHINE se normalni cestou nezbavis. Odebrani pocitace z domeny ti nevrati nastaveni politiky zpet.
Pri pripojeni stanice do domeny ti ale stale zustava moznost prihlasovat se bud k domene nebo k lokalnimu PC.