Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nepřetržité sekání notebooku

ahoj,máme notebook asus,win.vista.Je v provozu každý den od rána do noci,občas se kousnul,ale to jsme přičítali velkému zahřátí.Minulý týden jsem přeinstaloval windows ze zálohy na disku.Vše bylo ok,ale včera se začal kousat při prohlížení internetu i při nečinnosti když byla jen plocha.Není problém aby se kousnul třeba 3x za půl hodiny,stejně jako 1x za tři hodiny.Nevím,jestli se mi to nezdá,ale vypadá to,že se kousne pokaždý,když se na něm nic nedělá.Když se na něm pracuje,tak běží v pořádku bez kousání.Notebook je starý 3 roky.Myslíte,že by něco v něm odešlo?Co by to mohlo být a jaká je eventuelně cena opravy?Moc díky M.

po startu si myslím vše v pořádku,jsou tam jen systémové věci,tím jak jsem ho mnulý týden přeinstaloval,tak v notebooku kromě antiviráku avast ,icq a skype není nic jinýho.Prohlížeči událostí nerozumím,mohu ho ale típnout na obrazovce,můžete se na něj kouknout vy odborníci.Trošku sem se ho snažil vysát,zítra ho vezmu stlačeným vzduchem.jen je mi divný,že to začalo dělat tak najednou

takový měkký reinstall, vpodstatě se příkazem sfc /scannow jako admin v cmd zkontrolujou systémové součásti.

Microsoft (R) Windows (R) Resource Checker verze 6.0
Copyright (c) Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

Prověřuje integritu všech chráněných systémových souborů a nahrazuje jejich nesprávné
 verze správnými verzemi společnosti Microsoft.

SFC [/SCANNOW] [/VERIFYONLY] [/SCANFILE=<soubor>] [/VERIFYFILE=<soubor>]
 [/OFFWINDIR=<offline adresář systému Windows>] [/OFFBOOTDIR=<offline spouštěcí adres
ář>]

/SCANNOW        Prověří integritu všech chráněných systémových souborů a je-li
                to možné, opraví problematické soubory.
/VERIFYONLY     Prověří integritu všech chráněných systémových souborů
                bez provedení opravy.
/SCANFILE       Prověří integritu uvedeného souboru a v případě zjištění
                problémů soubor opraví. Parametrem <soubor> zadejte úplnou
                cestu.
/VERIFYFILE     Ověří integritu souboru, jehož úplná cesta je zadána parametrem
                <soubor>. Nebude provedena žádná operace opravy.
/OFFBOOTDIR     Umístění offline spouštěcího adresáře pro offline opravu
/OFFWINDIR      Umístění offline adresáře systému Windows pro offline opravu

Příklad

        sfc /SCANNOW
        sfc /VERIFYFILE=c:\windows\system32\kernel32.dll
        sfc /SCANFILE=d:\windows\system32\kernel32.dll /OFFBOOTDIR=d:\ /OFFWINDIR=d:\
windows
        sfc /VERIFYONLY

C:\Windows\system32>

já to mám na asusu trojím způsobem : system recovery ze disku (skrytého), z dvd a z dvd ze zálohou. máš to v manuálku k pc.

nainstaloval jsem servis pack 1,udělalo mi to před chvilkou znovu.Mám najít a nainstalovat SP2? ATI mám vpravo dole v liště 2x jak jste psali,ale nevím proč,prostě se tam objevilo.Teď například po dalším restartu je tam jen jednou.Ve správci zařízení jsem chtěl nainstalovat ty ovladače chipsetů, jak jste mi radili,ale nevím jakou položku jste mysleli.Ovladač procesoru?Nebo grafiku?Ještě jsem tam zjistil,že tam mám 2x procesor.Asi se chytnete za hlavu,ale můžete mi vysvětlit proč je tam 2x? Můžete mi prosím zakroužkovat položku co mám teda aktualizovat?Moc díky ps:Taky jsem zkusil kontrolu disku