Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Winows padá do modrej smrti

Zdravím,
opakovane sa mi stane že z ničoho nič Windows stuhne a o také 2 sekundy sa zrúti do modrej smrti. Deje sa to náhodne, nevšimol som si aby sa to viazalo s nejakou konkrétnou situáciou. Teploty vyzerajú ok. Už sa to deje asi pol roka ale bolo to len veľmi zriedkavé, no teraz sa to stáva dosť často. Mám Windows 7 64 bit. Treba popis hardvéru?
Vďaka za pomoc
[http://pc.poradna.net/file/view/7948-bluedeath-jpg ]

Komprese obrázku. (mif)

v denníkoch udalostí som niečo našiel ale nie som si úplne istý či je to ono kedže sa mi to posledne stalo pred 4 dňami, takže radšej počkám kým sa to stane znovu. Ten bsod viewer mi našiel len 4 záznamy a dosť staré, jeden z nich je spred 2 týždňov, môže to byť ono ale odvtedy sa mi to stalo viackrát, čiže ako hovorím, počkám kým sa to stane znova a pozriem sa na to hned po udalosti.
mikecczz, nemyslím že to je ramkami, v poslednej dobe som ich nemenil ani som s nimi nič nerobil čiže nemajú dôvod. Ibažeby už odchádzali? :-/

Chcel by som obnoviť túto staršiu tému.
Už to totiž padá skoro každý deň. skúšal som tie memtesty ale žiaden problém nenašli. Taktiež ako som napísal vtedy, hned po páde som viackrát pozrel denník udalosti aj bsod viewer ale nič tam nebolo.
BIOS mám najnovší, ovládače tiež.
CPU mám AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition, nie je pretaktovaný.
Ramky dosť rozdielne:
1. Power Quotient 1GB
2. A-Data 512MB
3. Power Quotient 2GB
DDR2 667 dokopy teda 3,5GB
Motherboard Asus M2N-E
Mám Windows 7 64bit ako som hovoril ale mám vedľa neho aj XP 32bit krorý síce veľmi nevyužívam ale minule sa mi to stalo aj v ňom taže chyba OS to asi nebude :-/
Hľadal som v googli tú hlášku "A clock interrupt was not received on a secondary processor within the allocated time interval." a našiel som napr toto, ale veľa som sa toho nedozvedel. Každý hovorí že mu to robí pri niečom ale mne úplne náhodne. Povedal by som možno že viac ked hrám nejaké náročnejšie hry alebo pozerám HD film ale minule sa mi to stalo aj pri bežnom prezeraní internetu taže neviem no. Hned po páde som si v BIOSe skontroloval teploty - cca 64°C. To nie je veľa nie?