Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Admin Share

Zdravím všetkých,
stretol sa už niekto s týmto problémom?
Keď pristupujem na iný PC cez Admin share (\\Networkpc\d$ alebo \\ipadresa\d$) tak nevidím úplnú adresárovú štruktúru. Inými slovami vidím len niektoré adresáre, niektoré sú neviditeľné, napriek tomu, že nemajú nastavené atribúty hidden...??? Netuší niekto, v čom to je?

[mod]Změna kategorie (SW Hádanky -> Operační systémy). (host)[/mod]

Ano presne tak ide o graficku adresarovu štruktúru. Napr.:
X:\
x:\DATA\
x:\DATA\Foto
Ak sa napr nachadzam v adresari DATA vidim adresar Foto - stlacim v TC znovu nacitat obsah adresara a v tom okamihu mi adresar Foto zmizne -> musim ist do X: a potom opat do DATA aby som videl opat znova podadresar Foto....

Analogia zo subormi v adresaroch, alebo niektore subory dokonca nezobrazi vobec, hoci cez vzdialenu pracovnu plochu si ich viem v tom adresari pozriet a viem ze tam su....

Ja by som povedal ze ti nefunguje dobre siet (vypadky packetov), skusal si ping, aj s dlhym paketom (napr. ping -l1024 _IP_ apod.)? Nevypisuje lost packets?
Alebo je ten stroj na ktory sa chces pripojit nejaky posahany (bezi na nom setric obrazovky, kedysi ked isiel strasne pomaly server (asi tak na 1/10 vykonu) tak som vedel ze nejaky idiot poloadmin sa tam zas vrtal a na nom povolil setric obrazovky :-D)

Co nic nezabaralo? Ja som nepisal ze to ma zabrat, ale ze mas sledovat
ping -l1024 _IP_druheho_pc_
prip.
ping -l16384 _IP_druheho_pc_

(to "-l" je znak - a male pismeno "L")
ze ci ti to nehadze nejake chyby, napr. lost packets alebo timeouts, apod.

... prip. ze je s tym cielovym PC nejaky problem (proste nefunguje na nom nieco, sietovka, sietovy kabel je nahovno, Windows je posahany, bezi na nom setric, apod.), skontrolovat, skusit iny sietovy kabel, pustit antivirak, skusit tie dve PC prepojit priamo krizenym kablom, atd... Alebo myslis ze tu mame nejake nadprirodzene schopnosti a opravime HW problem (ak to je nahodou HW problem) na dialku? :-)