Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IDE driver

Zdravím,
vlastním Asus k50IN se systémem Windows 7 64bit a ve správcích zařízení mám u položky Řadič paměťových zařízení žlutý vykřičník u A461X4HQ IDE controller.
Hledal jsem na stránkách asus.cz na podpoře, ale nevím co by to mohlo být. Vím že je to zřejmě ovladač na paměti, protože poslední dobou mi často padá pc a vyhodí modrou plochu s nějakou chybovou hláškou ohledně paměti.

Kdyby jste mi někdo poradil, byl bych strašně rád, díky moc

A461X4HQ IDE controller je ovládač virtuálnej mechaniky,ktorá vznikne po inštalácii daemon tools a podobných programov a obvykle spôsobí konflikt s inými systémovými súčasťami,takže buď kompletne odinštaluj podobný software z pc a vyčisti zbytky napr.ccleanerom,alebo použi verziu kompatibilnú s 64-bit windows