Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 nevidi na siti pocitace s XP

ahoj,
stalo se mi cca pred mesicem (nevim presne) ze w7ickove pocitace vidi najednou na siti jen W7ickove pocitace, zatimco pred tim videly i XPckove.
Zpocatku jsem tomu nevenoval pozornost, ale postupne mi doslo ze se neco stalo, zcela bez meho zasahu. Zadna konfigurace firewallu ani niceho podobneho.
Pusobi to na me, jako kdyby to zaridila nejaka aktualizace.
Jinak je sit v poradku, pomoci \\ip\adresar se dostanu kam potrebuju.

Nevedel byste nekdo jak obnovit puvodni stav, kdy vsechny pocitace vidi v siti to co mohou bez ohledu na verzi operacniho systemu?

Když už jsem dneska na poradně, tak bych chtěl dokončit tohle vlákno, představte si, že aniž bych něco udělal, tak cca před týdnem se zase všechno spravilo, tj. zase všechny W7ičkové počítače vidí na síti i XPčkové.

Já to vidím tak, že jedna aktualizace vzala, druhá aktualizace zase vrátila.

Takže vyřešeno!