Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna jazyka ve windows 7

Koupil jsem si notebook s naistalovaným windows 7 a potřeboval jsem počítač pročistit, tak jsem ve win dal obnovit windows. Vše se bez problémů přeinstalovalo, jen mám teď vše v angličtině a nemůžu to nijak nastavit na češtinu. Poraďte prosím, co s tím. děkuji

bolo tam to C: a D: uz pri predaji notebooku? Ak nie, tak to moze urobit cokolvek. Idealne je zalohovat vsetko, zalohu treba mat stejne vzdy, nezavisle na tom ci robis nejake recovery! On disk moze zdochnut kedykolvek a behom sekundy, staci ze s tym prastis o stol. potom budes data nahanat kde?