Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pomale načítavanie stránok pri rýchlom internete-prečo?

Zdravím. Pred pár dňami som si dal zaviesť net od Slovanetu-optiku cez kablovy rozvod. S rýchlostou som ako tak spokojny, stahuje mi aj 1,2 MB/s, upload 150-170 KB/s, ale strašne pomaly načítava stránky, často ani nenačíta, musím obnovovať stránku aj niekolko krat. V čom moze byť chyba?
Pripojenie je cez kabel.
Sused berie odo mna net, jemu to ide dobre.
Vďaka.

A preco si sa v dotaze neunuval podotknut ze mas cely upload zahlteny torrentom, co?

Spomenul som to neskôr. Okrem toho, načítavanie blblo aj keď som vypol uTorrent.

Obmedz upload v torrent klientovi na max. 90% upload kapacity tvojej linky.

Vďaka za radu. Keď mi bude zasa haprovať, nastavím to.